














Opis nieruchomości
Okolice ul. Konarskiego. Przestronne, jasne i funkcjonalne mieszkanie po generalnym remoncie. Usytuowane w niskim budynku z cegły, posadowionym w spokojnym i zielonym miejscu. Składające się z 3-ch pokoi, kuchni, łazienki z wc (prysznic), korytarza oraz pomieszczenia gospodarczego. W mieszkaniu przeprowadzono generalny remont (od wymiany instalacji aż po ściany i podłogi ). Na podłogach ceramika i panele na ścianach gładzie. Ogrzewanie -nowe gazowe. Niski czynsz . Do mieszkania przynależy piwnica. Bardzo ładna, oryginalna klatka schodowa. Istnieje realna możliwość powiększenia mieszkania o część strychu. Możliwość parkowania pod budynkiem. Kilka kroków od centrum miasta, blisko politechniki. Z dobrym szybkim dojazdem do specjalnej strefy ekonomicznej oraz firmy Amazon. Miejsce jest świetnie skomunikowane z trasami wylotowymi z miasta. W okolicy dużo zieleni oraz szkoły, przedszkola, sklepy czyli pełna infrastruktura. Świetne zarówno na cel mieszkalny jak i też na inwestycję.Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
Nasza usługa obejmuje bezpłatną obsługę prawną i pomoc niezależnego doradcy w uzyskaniu najlepszej oferty kredytowej na rynku.
Gwarantujemy jakość usług zgodną ze standardami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Jesteśmy członkiem bielsko- częstochowsko- katowickiego stowarzyszenia pośredników w obrocie nieruchomościami oraz polskiej federacji rynku nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji gwarantuje licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami Jolanta Guc-Filipkowska licencja nr 3717
Szczegóły




